KUCHYNĚ & NÁBYTEK NA MÍRU

JSME SPECIALISTÉ na atypické interiéry

Umíme si poradit s návrhem řešení na míru pro všechny atypické prostory od novostaveb až po historické budovy. Specializujeme se na kuchyňské linky, vestavěné skříně, obývákové sestavy, koupelnový nábytek a dětské pokoje.

ZADÁNÍ Vašich požadavků na info@havedesign.com    KONZULTACE a zaměření v místě realizace  →  NÁVRH originálního a funkčního řešení na míru  →  VÝROBA precizní zpracování z kvalitních materiálů dle návrhu  →  DOPRAVA a profesionální montáž v místě realizace  →  SERVIS záruční a pozáruční


3D VIZUALIZACE interiéru, návrh a design nábytku na míru

Vytváříme profesionální vizualizace interiéru rodinných a bytových domů se specializací na návrh nábytku na míru. Návrhy a vizualizace realizujeme na základě našich dlouholetých zkušeností s vlastní zakázkovou výrobou nábytku na míru. Nábytek navrhujeme s ohledem na technologii výroby a vlastnosti použitých materiálů. Virtuální prohlídky bytů, domů a komerčních prostor. Rádi Vám na přání připravíme vizualizaci výrobků z našeho internetového obchodu ve Vašem interiéru.

Jako podklad k vytvoření 3D modelu nám stačí výkresová dokumentace nebo fotografie + základní rozměry a půdorys místností.


REFERENCE výběr z realizovaných projektů pro více fotek a informací sledujte náš FACEBOOK profil

X

K provozování tohoto e-shopu používáme soubory cookies. Procházením e-shopu jste srozuměni stím, jak s těmito soubory nakládáme. Zde naleznete informace o využití cookies i jak je povolit či zakázat.

 

 

přijmout všechny
nastavit vlastní